30 dní kapitola II.

17. ledna 2010 v 10:01 | Lind@ |  Příběhy
V této kapitole začíná výslech hromotluka Artura, a Milla se dozví pár zajímavých faktů......

"Pomocte mi! Já nevím co mám dělat!" Paní Greenová byla vystrašená. "Kdy vám obyčejně chodí pošta?" zeptala se Milla a nabídla paní Greenové kapesník. "V sedm ráno. Ale vyzvedává ji můk komorník Artur. Je to ale moc milý chlapec a...!" "Klid, klid. Bude to takový malý výslech. Kde teď je?" Zeptala se Milla. "V ložnici. Uklízí tam."


Když Milla vešla, uviděla statného muže kolem 35 let. "Jak dlouho u vás slouží?" otázala se. "Bude to pět let. Ale že ho nepodezříváte, že ne?" Milla si chtěla zaťukat na čelo, ale pak si to rozmyslela. "Artie, to je detektiv..." Artur se zvedl a potřásl Mille rukou, což nebylo zrovna příjemné.... Buhví jak dlouho se nemyl!

"Tak Arture. Vy jste v sedm ráno vyzvedl poštu, a poté jste udělal co?" začala s výslechem Milla. "Pošta přišla až o půl osmé. Pošťák se mi ještě omlouval." Paní Greenová nervozně přešlápla. "Hm.. a co jste udělal potom?" "Potom jsem šel do kuchyně připravit snídani paní Greenové. Ehm.. paní Greenová ten dopis otevřela po snídani. Asi tak v devět. A v deset už vám zavolala..."


Milla si všechno horlivě zapisovala do malého notýsku, když se do toho vložila paní Greenová: "Mám nápad, co takhle, slečno Parkerová zijstit otisky prstů? Budou tam moje arturovi a pošťákovi. Ale možná i otisky Anonyma, nemyslíte?" Milla zbledla, protože samozřejmě otisky zajistit nemohla. Je to amatérka! Jenže nic neprozradila a řekla: "No, je možné, že otisky už zmizely, takže... radši ne."

Pak ji, ale něco napadlo. Zeptá se pošťáka, kdo ten dopis vhodil do schránky! Milla utíkala na poštu. Srazila se s mladým pošťákem, a tomu všechny dopisy spadly na zem. " O..o..omlouvám se." červenala se Milla. "Nenosíte náhodou dopisy paní Greenové?" zeptala se. "Ale jistě! Zrovna ji jeden nesu!" řekl pošťák a podal dopis Mille.

Milla dopis nedočkavě roztrhla. Stálo v něm: Pozor, babizno! Čas se krátí! Jestli mi ty peníze nedáš, zemřeš! Anonim. Anonim? Ptala se v duchu Milla. Vždyť tam má hrubku!!!

Pokračování příště...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ~Kiwi ~Kiwi | Web | 17. ledna 2010 v 10:49 | Reagovat

To je fakt hrubka,Anonim. :D A babizna...

2 Yuna Yuna | Web | 17. ledna 2010 v 12:02 | Reagovat

babizna...to jsem málem dostala záchvat sníchu :-D
a anonim...:D hm...honem honem další kapitolu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama