30 dní kapitola V.

20. ledna 2010 v 15:38 | Lind@ |  Příběhy
Všimli jste si nové ankety? Neváhejte hlasovat, a tipnout si, kdo je ten záhadný anonym! V této kapitole se seznámíte s Montgomerym.


"Eh... Milla, Milla Parkerová. Detektiv." koktala Milla. "Eh, a co vyšetřujete madame?" zeptal se Montgomery s překvapeným výrazem. "Víte, někdo posílá vaší tetě anonymní dopisy." řekla Milla a kousala si nehty. "Oh! A kdo je ten ohavný zločinec?" řekl Montgomery, a působil přitom tak komicky, že Milla jen těžko zadržovala smích.

"To ještě nevím. Nechtěl by jste zajít na menší výslech do domu vaší tety? oo.. a ten výslech je opravdu nutný. Nezlobte se." řekla Milla. "Oh, oui!" přitakal Montgomery. A tak se vydali zpátky do břečťanové ulice, ruku v ruce tak, že kdyby jste nevěděli, že je Milla detektiv, co chce Montyho vyslýchat, mysleli by jste... ale dost! Tohle není román, ale detektivka.

Paní Greenová uvítala synovce s doslova otevřenou náručí. "Ah, Monty, zlatíčko moje!" křičela a už se k němu vrhala."Víte slečno Parkerová, (při slovech slečno na Millu Monty významně zamrkal) přišel mi další dopis!

Hele,babizno, mám jen jedny nervy. Jestli nechceš přít vo kejhák, dej tam těch 100.000 babek.
Lýbá tě
Anonym

"Který surovec...!" vyjel Monty, ale Milla ho zastavila. "Tak, kdy jste byl u paní Greenové naposledy?" zeptala se Milla. "Když ještě žil její manžel, to už je let.." odpověděl Monty. "Jaký byl pan Green?" řekla Milla a pomalu začala usínat. "Byl hodný, laskavý. Měl občas problémy s bankou, ach ty šejdíři! Eh.. Slečno Millo, spíte? Milla opravdu usnula, a zdál se ji divný sen....

"Zatracený šejdíři!V tý bance lidi nemaj slušný vychování!" " Klid, klid pane Greene. " Milla sebou ve spánku škubla. "Pozor, pane Greene! Oh pozor! Pozor, pozor, pozor, pozor, pozor, pozor, pozor.....!

Milla se probudila celá spocená. Domluvila se s paní Greenovou, že bude chtít u ní přespat....
______________________________________________________________________________

Co měl Millin sen znamenat? Jaká bude noc? Víc v další, již šesté kapitole 30 dní....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo je anonym??

Artur 21.4% (3)
Montgomery 14.3% (2)
Charlie (bratr manžela) 57.1% (8)
Soused 7.1% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama