30 dní kapitola VI.

25. ledna 2010 v 16:05 | Lind@ |  Příběhy
V této kapitole poznáte nevrlého souseda a zijstíte, co se Mille dnes zdálo. Takže po dlouhé době... šestá kapitola!

"Slečno Millo, budetespát tady, v pokoji pro hosty. Kdyby jste cokoli potřebovala jsem dole. Záchod je ve druhém patře a...." chrlila ze sebe slova paní Greenová. "Jasně, jasně, já to zvládnu!" řekla Milla a obrátila oči v sloup. Paní Greenová odcupitala dolů do své ložnice. Milla usla a zdál se ji sen:

"Musíme emigrovat! Takhle to dál nejde!" křičela paní s blond vlasy, bylo ji kolem čtyřiceti. "Zbláznila si se? Já se s ním vypořádám, klid. Nejsem srab!" řekl starší muž. " Jo, a já jsem vzduch? Bojím se, že mě unese! Slyšíš, paličáku? U-ne-se! Kvičela asi patnáctiletá dívka. " Ale Janet..." pro tebe Marian-Janet Greenová bezcito!" řekla dívka a utekla ze dveří.

"Pozor za tebou, za tebou!" Dívka ječela její červeně nalakované nehty zasáhla krev. Utekla. Paní brečela. "Klid, klid.."

"Klid, slečno Millo, byl to jen sen, jen sen. Je tu soused, jestli chcete, můžete si ho vyslechnout! Milla vstala převlekla se a už se chystala dolů když v tu... "A, omluvte mě paní Greenová.." Milla vzala malý kávový bonbónek a strčila ho do kapsy.Pak na něj nanesla trošku laku na nehty...

"O, dobrý den pane..." začla Milla. "Moon, Edward Moon." řekl muž. "Pamatujete si na manžela paní Greenové?" zeptala se Milla. "Jak by ne?" řekl pan Moon, ale bylo vidět, že se potí. "Ah, a jaký byl váš vztah s dcerou paní Greenové?" paní Greenová zbledla. Chvíli přede sebe upřeně hleděla, a pak řekla: "Millo? Kdo vám proboha řekl,že mám dceru?"

Milla se samolibě usmála a pokračovala: "Marian- Janet Greenová, jaká byla? Soused zbledl. Odešel do svého domu, a paní Greenová řekla Mille, že má dnes volno. To se Mille hodilo, chtěla si něco ověřit...
______________________________________________________________________________

Jaká byla Marie- Janet Greenová? Kam jde Milla? To se dozvíte v sedmé kapitole...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo je anonym??

Artur 21.4% (3)
Montgomery 14.3% (2)
Charlie (bratr manžela) 57.1% (8)
Soused 7.1% (1)

Komentáře

1 Yuna Yuna | Web | 26. ledna 2010 v 17:33 | Reagovat

XD Edward Moon..co mi to jenom připomíná?? Aha!! stmívání new moon a Edward Cullen!!(či jak se to píše):-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama