Duben 2010

Mlok lezoucí po kalendáři...

30. dubna 2010 v 17:21 | Lind@ |  Obrázky
mlok


Kochejte se, přátelé.
Někomu tu hráblo. (Kdo to asi bude?)
Proč kreslím mloka? No dobře, to bych ještě pochopila, ale proč leze po kalendáři? Často si čmárám po lavici. Cik cak, čmár.. No a napadlo mě tohle. Když jsem později téhož dne seděla u tabletu, a dumala co nakreslit, vzpoměla jsem si na mloka. Vlastně je to divný mlok. A kalendář taky nic moc... ale mě je to fuk. 10 minut. Ty čísla jsou prosím vás dny. Mlok se jemenuje Eda, a leze mi takhle po kalendáři běžně. Schoolwork ale neměl komodu, ale měl hezči chňapky. AŤ ŽIJOU MLOCI LEZOUCÍ PO KALENDÁŘÍCH!

Adié Prérie Linda & Mlok

Dračí dvojčata kapitola IV

28. dubna 2010 v 16:26 | Lind@ |  Příběhy
Nad Mariou a Timem se táhnul černý stín. Když Maria s Timem přistáli na louce, poznali komu stín patří- obrovské purpurové dračici! Ta si pohrdavě odfrkla, tak, že Timovi začala hořet košile. "Co si dovolujete přistávat na mé louce!" zařval hlas, který byl evidentně mužský, a tudíž nepatřil dračici. Z obrovského monstra vyskočil kluk.

Mohlo mu být tak dvacet, hubený, vytáhlý, a kolem obličeje spoustu šrámů. Obličj mu lemovaly hnědé vlasy, sahající mu až po ramena, a na obličeji měl dvě oči hnědé, a odhodlané. "Kdo to je?" šeptla Maria, ale muž ji uslyšel. "Jsem jezdec na drakovi- drakojezdec. Jeho hlas už nezněl tak panovačńě, jako předtím.

"Nemáme čas. Musíme tam být co nejdřív, nevybavuj se s nimi." řekla dračice myšlenkově drakojezdci. "Štt!" okřikl ji drakojezdec a zkoumavě si Tima a Mariu prohlížel. "Vy jste dvojčata?" zeptal se. "Jo." řekla Maria. Snažila se, aby to znělo sebevědomě, ale hlas ji přeskakoval. Dračice si narvózně dupla, až Tim s Mariou nasdskočili.

Maria se snažila skrýt Ariu (tak ji přejmenovala) za zády, ale stejně její malá, také purpurová hlavička neunikla pozornosti drakojezdce. A taky ne dračice. přihnala se k Arie, a olízla jí. "Co je?" zeptal se Drakojezdec své dračice. Dračice ale neodpověděla. "To je tvůj drak? Počkej, oni jsou dva? Kiro, počkej tady. "Moje dračice, Kira, nedávno porodila dva dráčky.

Těm vašim jsou podobní. Jenže přijelo vojsko, a mělo za úkol chytit mláďata pro krále... a od té doby je Kira smutná." Dětem bylo Kiry líto, a což teprve Kiře. Z očí ji tekly potoky vody. "Jak jste k drakům přišli?" zeptal se drakojezdec.

Maria a Tim mu vše řekli. Kira se usmála. (Tedy, jestli to draci vůbec umí) strhla se bouřka. Všichni tři,a dva dráčci si šli lehnout pod Kiřina mohutná křídla. Do rána přespí, a pak se uvidí...

Moře.. Moře...

26. dubna 2010 v 14:33 | Lind@ |  Články
Modravá se line záře, Moře, moře... hřeje tělo, barví pláže, móře, móře....
Samozřejmě je to nějaký můj úchylný remake na písničku: Červená se line záře. Moře se mi zrovna šiklo. Pojedeme do Itálie... A do rukou se vám dostává malá knižečka.. IRENIN SUPERTAJNÝ DENÍK. Irena je obyčejná holka, šesťačka. Nedávno byla u moře. Jenže to obyčejní lidé nezijstí.. jak už z názvu vyplívá, deník je SUPERTAJNÝ.  Jenže mě se podařilo ukrást klíček. Cha chá, chudák Irena.
Kliknutím na CČ uvidíte Irenin Supertajný Deník zkráceně ISD, a na str. 18 jsou zápisky z dovolené...(Celý článek)* Vše je psáno trochu slangově, omluvte Irenu.

Spring meadow- desing

25. dubna 2010 v 17:46 | Lind@ & Amety |  O mě
prov elvines (tohlw použij!)


Vedle nového desingu vidíte malý náhled. Jen pro případ, že by sem zabloudil někdo třeba za měsíc, četl tenhle článek, a chtěl by vědět, jak desing vypadal. Je od E l e r e n e s (The-my-masque.blog.cz) Je to krásný jarní desing. V mé milované zelené. Mám pro tuto barvu slabost. Velkou změnou je horní menu. Všechna SB jsou teď zapsaná ve zvláštní "rubrice" veškeré připomínky k desingu sem, pod článek. Tak si užívejte jara...! *Ametysta vyhazuje Lindu od počítače* Sice na něm nejsem já, ale je docela dobrej. Taky souvisí z dalším dílem DD (dračích dvojčat) který tu bude v úterý.

Amety & Lind@


Neobyčejná obyčejná tužka

24. dubna 2010 v 19:41 | Lind@ & Amety |  Příběhy
Dlouho tu nebyly příběhy. Tenhle byl původně do obšťastníku.. A je škoda ho nezveřejnit. Osobně je to spíš podivný žvást, ale mě se líbí. Žádný strhující děj nečekejte. Zápletka snadno předvídatelná. Prosím berte s rezervou. Varování: Pokud jste kritik, nepoužijte k popisu tohoto příběhu sprostá slova. Celý článek

Spring meadow

23. dubna 2010 v 18:28 | Lind@ |  Obrázky
jaro (pro E l w i n e s) do záhlaví!

Tak.. dneške moc dobře nedopadl.. poznámka za tlemení.. Jenže Nám chybělo vystřižené číslo osmnáct. Filip ho ukradl. A já si vymyslela, že je pod penálem... no a my jsme se tam podívali, a ono tam fakt byla ta naše osmnáctka.. tak jsme ji klukům tajně vrátili a hrozně jsme se smáli... ale k obrázku. Možná tu bude jako záhlaví. Kreslila jsem ho patnáct minut. Nějaké kytky jsem si vymyslela (třeba tu divnou střapatou, ču tu s těma výhonkama co jdou z květu) Barvy se mi moc líbí. S obrázkem jsem spokojená. Badatelský úkol: Kolik je na louce pampelišek?^^

Bloody blog.cz

22. dubna 2010 v 16:08 | Lind@ |  Obrázky
Krvavý blog cézet

Chachá...! Vraždička 3< Všude je krev.. pod velkým nápisem "blog cézet" se valí dýka, cáry kůže, oko zub a hlavičkáá... Aneb když se někdo nudí na AJ a pokusí se to svoje čmárání publikovat do elektronické podoby.. Nápis se mi velice líbí. Části lidského těla už trochu pokulhávají, ale stejně jsem "In love with this picture" A co vy? Líbí se vám? Chtěli by jste jěště další nápis? Jen neváhejte a piště, nebo se vám stane to co tomu člověku... Cha chá...

TV Brouq- na téma s ježkem, tentokrát o Víře

20. dubna 2010 v 17:25 | Lind@ |  Články
Abych vás dostala do děje... TV Brouq je (ne)zisková televize. Pravidelně se na ní vysílá pořad "Na téma s ježkem" a TV Brouq mi dovolil tento díl přepsat. Proto pardon za chyby... ;-)  A teď už: Do jedné ruky nějakou tu svačinku, do druhé ovladač,a zmáčkněte "celý článek"

Outsider art

18. dubna 2010 v 17:11 | Lind@ |  Obrázky
uuuu

Nejde vůbec o anatomii. Má krátké ruce,
křivé nohy, a je smrtelně bledá. (nemám růžovou)
Jde jen o vybarvení rychle nakresleného objektu.
Připravte si prosím igelitový pytlík... a pomalu se
na ten obrázek poívejte... Nevím proč to
sem přidávám, je naprosto děsná... Ale triko
a sukni bych si s ní hned vyměnila^^ tajně^^
Vypadá naprosto úchylně a je v nepřirozené póze..
bóže... proč jsem ji sem dala...no nic. Pro silnější
žaludky to může být celkem příjemné, ne?
Jsem asi nepřítel umění... *vzpomíná* včera V Simpsonových..
sleduji je každý den, jsemdo nich cvok jako Myst se Sawem
a Orlan s Lordama... Tam Houmer měl nepovedený
gril, a někdo si to koupil jako umělecké dílo... "outsider art"
se ten šílený styl jmenoval.. No tak do něj to
asi patří. Kritici, kritikou nešetřete, jen sprostá slova
vynechte^^ =z

Komix Letopisy z dračí říše díl sedmý

17. dubna 2010 v 16:05 | Lind@ & Amety |  komixy
Tenhle komix se mi docela líbí. Až na to vybarvení mraků... příště to bude lepší^^ Poprvé (i když krátce) se setkáváme z Orlan. Zatím nemá převratnou roli, ale neboj... 3< Lucas s Amety opouštějí mořské dno... v minulém díle se Lucas s Amety pohádali.. jak to dopadne? Uvidíte... klikněte na celý článek.  Jinak... nejvíc mě potěší upřímná kritika^^ tou nešetřete!

Dračí dvojčata kapitola III.

14. dubna 2010 v 16:17 | Lind@ |  Příběhy
A je tu (po dlouhé době... další díl Dračích dvojčat. Minulý článek byl přednastavený, měla jsem zakázaný počítač >_< omlouvám se za chyby, zvláště za koncovky podstatných jmen. No.. ehm.. ty teď bereme 3< zkrátka.. klikněte na celý článek

Dračice Ametysta-obrázek

13. dubna 2010 v 16:58 | Lind@ & Amety |  Obrázky
Detail Am


Jak se vám nová Amety líbí? Dala jsem si
záležet na anatomii, malinko jsem ji
vystínovala (toho si asi nikdo nevšimne)
Stojí na nějaké skále. Zabralo mi to tak
půl hodiny. Ta růžová čára, to je břicho.
Křídla jsou divná, ty ještě vylepším. S
obličejem jsem kompletně spokojená. i
nohy a trup docela jdou. A jak se si líbíš ty, Amety?
*Váhá* Moc pěkné. Taková jsem vždy chtěla být... že mit os luší, že jo?
*Směje se* fakt? No to jsem ráda, že se si líbíš. *Vyšlapuje jako páv před zrcadlem* Cha, cha! To bude Lucas koukat.... *Znejistí* Amety, já mu taky změním image? *soptí* a on copak má narozeniny? Ale Amety... *Snaží se ji uklidnit.* No jó... *vzpomíná...* ale před tím jsem byla cute, ne? 3< no jó... *Nasedá na Amety a letí do světa fantazie...*
PS: Vím jak se dělá hvězdička! alt gr+ pomlčka. Tamto mi nefungovalo..

Terorismus... podle Mishel Green

12. dubna 2010 v 16:36 | Lind@ & Mishel Green |  Články
Yop... Mishel Green a její zprávy, z Newyorku. Za a... čerstvá zprávička, Amety podstoupila RE-image. Doopravdy. Její nová podoba tu bude zítra... a teď... celý článek (jo, a vše se odehrává roku 2030)

Komix Letopisy z dračí říše díl šestý

10. dubna 2010 v 8:58 | Lind@ & Amety |  komixy
A díl číslo pět stíhá díl číslo šest. Získají kouny? Co se asi přihodí? A co jejich nová kamarádka Nicolette? Extrémní pozornost přeneste na políčko, kde Ametysta Lucase "vraždí pohledem" to se mi asi povedlo nejvíc. V příštím díle přibyde nová postava. Orlan^^ Tak a teď už jen klikněte na celý článek...

A jak to všechno dopadlo? Aneb konec VDS

8. dubna 2010 v 16:48 | Lind@ |  Články
Těšte se.... až kliknete na celý článek, zobrazí se výsledky VDS. Nechť vítěz pod tento článek napíše, co chce za obrázky na video. =o) A co za hudbu.... Musím říct, že dlouho vedla BetyBetuli, jenže....
Pro zobrazení výsledků klikněte na Celý článek

Hlavně, že jsme zdraví! Aneb vítejte v prvním (či druhém?) muzeu zdraví v ČR!

6. dubna 2010 v 17:02 | Lind@ |  Články
Už jsem se lekla, že se témata týdne zrušily! No nic... hlasujte, hlasujte! Blíží se nám finále VDS! No... zkuste si představit, že až kliknete na "celý článek" se oběvité v nevelkém muzeu.... tři... dva... jedna... klik!

Easter Friends

5. dubna 2010 v 18:11 | Lind@ |  Obrázky
detaiiil


Sedět ve svitu měsíce, koukat
na hvězdy s přáteli... Ó.. romantika.
Lechce kýčovitá. VELICE kýčovitá.
Zleva kuře, králík a beránek....
Ten králík zezadu se mi povedl nejvíc^^
To kuře je lechce podivné.... Jistě si všimnete
berana, který na něco ukazuje. Dejmetomu napadající těleso,
či co. Né, že by to bylo hezké, ale líbí se mi to. dvacetiminutovka
V Photo Filtre... PS: Nějak mi nešli přechody, a tak je ta obloha lechce fádní... a teď aktualita: Ve čtvrtek se uzavírá VDS!!!


Komix Letopisy z dračí říše díl pátý

3. dubna 2010 v 16:40 | Lind@ & Amety |  komixy
A máme tu pátý díl^^ Nic vám prozrazovat nebudu.... snad jen, že minule se Amety s Lucasem dozvěděli o bájné knize, a hledají druhou půlku... a vodní král je vyhnal... Je to nemilá situace. Ale nebojte, o druhou půlku nepříjdou^^ Komix je pod perexem

Malířské zátiší

2. dubna 2010 v 9:03 | Lind@ & Amety |  Obrázky
detaiil


Tadá... a abych pořád nemalovala
jenom Ametystu nebo Lucase, nebo
Mariu nebo Timma, nebo jiné lidi...
Namalovala jsem "malířské zátiší.
Všimněte si spoustu detailů.... fialové barvy
(stejné jako Ametysta) na paletě, Pera píšící moje
jméno, mého žlutého skicákového papíru, mé gumy
všechnosmažky a.... Mé milované zlaté tužky.
S ní dělám i drakomix. A pak ještě šťetce....
Obrázek veskutečnosti vznikl tak, že jsem se
pokoušela nakreslit tužku všudebylku, ale nakonec se
to zvrtlo v tohle.... Nevím.. mě se to líbí, a vám??
• *Přichází Ametysta* Hm? Co to je? Snad ne to zatiší?
• Am? Slíbila si mi, že nebudeš tímto způsobem  kritizovat obrázky...  *Vyhružně se na Am dívá *
• No jo, no jo, je to docela pěkný..... na "rychlowork" *Pohrdavě si odfrkne*
• Am... radši zbohem, víš jak to včera dopadlo.... *Vrhá pohled k oknu na které klepe Lucas*
•Tak jak se vám to líbí? Co máte z těch potřeb nejradši? A co je podle vás na druhé straně papíru? (výtvor, který si z druhé strany právě podepisuji)....