Srpen 2010

Vlčí mák aneb link, link, link..

30. srpna 2010 v 12:48 | *Lynxa |  Obrázky
vlčí máky

Ach, nádherná rostlina!
Možná je ji škoda, upřímně ji lituji, že se dostala pod mé tabletové pero. Upřímně řečeno, až mě to samotnou překvapilo, jak se mi ten obrázek povedl! Tedy, ty vlčí máky jsou dost zmršené, ale jako celek to působí hezky. Kreslila jsem to trochu podle fotky, ale vážně jenom trochu. kolem mi dal docela práci ten ostatní "plevel" nelíbí se mi, jak jsou ty vlčí máky v řadě. Ke své lítosti musím přiznat, že to bylo možná lepší nevybarvené. 
Musím vám přiznat, že mám spoustu nápadu, co nakreslit. Možná čekejte vylepšení komixu o Super Rat, a další obrázky z "flowers edition" Nápadů mám spousta, času  málo.
Ach.. a tenhle rok budu muset dělat zkoušky na gympl! (Není mi patnáct, myslím osmiletý gympl) nejvíc mě štve, že příjdu o své kamarádky a (možná) i kamarády! ^o^ 
Zkrátka a dobře, jo aha. Vlčí mák, že. A to že sem s ním nechutně spokojená. A taky přemýšlím o novém desingu. A také čtu jeden bezva komix. Vřele doporučuji: [link]
hodlám možná vložit obrázek i na můj DA [link] dělám blbosti s chudákem méďou [link] (BTW: Kdyby jste ho zkoušeli, zkuste ho polsat do pr*e*e!) a pak... pak si užívám prázdnin [link] a tak dále a tak dále... 
PS: Změna přezdívky z Lind@ na *Lynxa definitivní! Lynxa= šelma, já vím, šílené, ale přezdívka už mi tak nějak přirostla k srdci. 

Mořský koník 2010

26. srpna 2010 v 18:58 | *Lynxa |  Články
ehh

Eh.. Chcete vědět, jak bylo v Řecku? Na mořském koníkovi?
(Nebyl jste někdo na něm, co?)
Našla jsem (konečně) nějakého blogera z osobního života... a pak samozřejmě ještě Terka, ale...
Ale k věci. Komu by se nelíbili tři týdny u moře, s táborem? Jak správně podotkla Kiki (ano, je to ta blogerka!) tábor byl občas trochu jednotvárný. Ovšem, o  zábavu zase nouze nebyla! Ráno se probudit, zaběhat si na pláži, na snídani se pěkně nacpat... potom vyrazit k moři (alternativou je bazén) a koupat se až do oběda.. Na obědě byla možnost výběru. Kupodivu jsem tam zhubla. Nespletla se váha? Po obědě byl polední klid. To jsme si buď četly, kecaly, nebo kreslily. Potom na pláž, a potom sportovní hry. (vyhrály jsme jen jednou, fotbal, a já hrála v prvním poločase!) Pak jsem také jela na tři výlety. První na meteory (Kláštery, jelo se šest hodin, ale stálo to zato!) Holky tam musely mít sukně, agggrh!
Druhý výlet byl na Athos, jelo se kolem lodí. (Mnišská republika, tam ženy nesmí vůbec, a vzhledem k mému zarytému feminismu...) ale loď byla úžasná a pohodlná. Třetím výletem byl výlet do aquaparku v Nikče (Thesalonikki) Bohužel, kvuli mé ****! Výšce mě nepustili na kamikadze. (Fakt dost drsný tobogán) Projela jsem jen jednou. Navzdory tomuto faktu jsem si to al v Nikki pořádně užila. Pak jsme taky párkrát byli na výletě kolem hotelu. Měly tam skládku, nic moc ke koukání... večer byl vždy nějaký program. (volba miss, diskotéka, talentshow)...
Sice mi tam chyběl internet, ale bylo to... úžasné!

*Chibbi, rychle načmárané, vyjadřuje mé emoce.

PrAaAzDnInY ByLy cOoL ^_^

20. srpna 2010 v 19:03 | Lind@ |  Články
Za tu větu vděčím vypatlátoru.
cOoL, ne? Užívám si prázdniny v plném proudu.
Chystám se do Hradce, a pak do Řecka. Utíkají jako voda!
Mám za sebou příměstský tábor se zvířaty. Nejlepší hlášky:
"Hele, Lízo, jak velkej je osmák?" a Líza odpověděla: "Větší než sedmák a menší než deváťák" to by samo o sobě nebylo moc vtipné, ale: "A sedmák je jaký zvíře?" a Líza: "Velký." No, trefné, ne?
"Hele, a co tu děláte vy?" (nechtělo se mi zametat) "Nevidíš? Povídáme si!" Grrrau!
"Zavři oči a otevři pusu" *kamarádka mi do pusy strká žrádlo pro fredky.* Já: "Fuj, kde si to sehnala?" 
Nebo: "Proč má ta fredka tak vypelichanej ocas?" "To víš, období páření" "Já si myslím, že to žádnou samičku nenaláká.." Yeah. xD
*Kamarádka strká ruku mezi osmáky* "Hele, osmáci koušou!" Ona: "Kdepáák!" *Vyjekne bolestí* "Jáááu!" "Já ti to říkala!" Ona: "Ehm, to byl jen vtip." Vzápětí: "Aúú!" *trošku do krve* xxD
Pokud však jde o čtvrteční návštěvu zoo, ta byla bezvadná. Viděli jsme malinké žirafátko a tapíry.. a, hlavně.. automat na colu! Na Albeři (české švýcarsko) jsme si taky legrace užili dost. Hlavně když jsem pětkrát zakopla... a taky jsme chytali žabky, které pak plavali v miskách. 
Loni na Albeři jsem ještě psala na svůj bloQhíseQ. Teď už ne.  Koupali jsme se v osice, a já jí přeplavala... a taky jsem měla z kolena cedník, kreslili jsme žabí farmu, trávili celý den ve stanu (když pršelo) běželi jsme orienťák (šestý ze čtyřicetitří!).. a Luhačovice? Tam jsme byli pořád na koupališti. Co jsme měli v těch vedrech dělat?

Lind@

Kdo jsem?

15. srpna 2010 v 15:39 | *Lynxa |  O mě
Kdo se skrývá pod přezdívkou Lynxa? *Dále také Linda, Lind@...

Lynxa je šílená duše a  snílek. Je to chaotická bordelářka, počítačový maniak, ctižádostivá potvora, osoba píšící do šuplíku, neustále čmárajíci po všech papírech co má v dosahu.
Občas se někomu může zdát namyšlnená, ale ona je spíše jen "příliš sebevědomá" ničeho se nelekne, ovšem nesnáší brutální obrázky, nebo spíše "zbytečně brutální obrázky" pokud vidí Simpsonovi, pokládá den za velice podařený. Je to spíše extrovert a optimista, ale je výbušná... občas až hysterická. Velikou zálibu (kormě již zmíněného kreslení a psaní) nalézá v plavání, jezdění na in-linech,a  hlavně hraní fotbalu. Dále pak jezdí na bruslích a na kole, ale všemu se věnuje pomálu, a žádný velký sportovec není.
Kdysi o ní jedna učitelka napsala: "Vyhledává společnost spíše jedné až dvou kamarádek.."
Ale není to tak úplně pravda. Nejlepších kamarádek! Miluje originalitu, a klidně pochopí když někdo výjde ven v sukni a šedé sportovní bundě.
Pije ráda kofolu, a májovou. Říkala už kofolu?? Miluje zelenou barvu. Ale, podotýkám, jak kterou zelenou! Ze zvířat má nejraději kočky a prasata.
Je to zeleno-modro-šedo-oká brunetka. (Ono se tomu jejímu odstínu říká středoevropská myší šeď..) Má neustále depku z toho, že je malá.
Nesnáší když se někdo dělá důležitý, a když ji mluví do toho co zrovna dělá. Miluje horskou dráhu. Z jídel má nejraději pizzu nebo lazaně, a z místa aquapark.
Nesnáší sepisování dlouhých článků. Miluje žurnalistiku, a neustále sleduje politické dění.
Nezastaví ji ani to, že není příliš vytrvalý běžec. I když se to nezdá, miluje češtinu, a podle hesla "kdo je zvědavej bude brzo starej" je ji už pětašedesát. Za dva měsíc oslaví jedenácté narozeniny, ale bloguje už od devíti let. (Rok) ovšem ne tady,tady pouze devět měsíců.
Nemá ráda Nány a růžHovÉ BloQhíSQhaře...
I když, jsou to taky lidi. Nebo ne?
Jednou četla článek o diskriminaci na blog.cz (diskriminace copyblogů) a utkvělo ji to v paměti.
Má za sebou dva cambridge testy z AJ, ale to je jen náhoda...
Nesnáší předsudky, zvláště vůči své osobě. Jejím oblíbeným OC je Ametysta, která je jí v lečems podobná.
Kromě Blogu oxiduje ještě na DA a vlastně všude ve svém okolí...
A jak už jsem říkala,nesnáší dlouhé články, a proto končí...

Lucasův článek

10. srpna 2010 v 15:59 | Lucas a Amety |  Články
amtysta_slaví

AM: Tak. A teď jsem se podívala na svůj první článek. Bída a chaos. Tss... hrůza.

LU: Am, ale ta nostalgie..

AM: Vypadala jsem příšerně, byla jsem nakreslená myší...
Hele, víš co, mlč. Za chvíli ti začíná olympiáda.

LU: V kreslení! Ta mi nevadí...

AM: Co, ne, myslím tu, na kterou jsem tě přihlásila já!

LU: Tu, na kterou si mě přihlásila ty, zrušili pro malý zájem!
Pojď se mnou, jdu tě kreslit.

AM a LU: *Jdou do ateliéru*

LU: Nevrt se, nebo budeš ošklivá. Vypadáš tam ale hrdě!

AM: Co? Co to mám na hlavě?!
LU: Tohle! *Loví z kapsy fotku*

AM: Lucasi, ne. Tohle nezveřejňuj.

LU: Hele, je to můj článek! A vsadím se, že vyhraju.

AM: Kde si chytil tu odvahu?

LU: V kategorii jsem sám..

AM: No jasně... víš co? Nikoho už ty naše článk nebaví.

LU: Mě ano.

AM: Nikoho, kdo má IQ vyšší než pět.

LU: He, he. A to mě možná vezmou na Droxford! (*Oxford

AM: Konči, přeženeš to.