Září 2010

http://www.orange-fox.blog.cz

16. září 2010 v 18:02 | *Lynxa |  O mě

Jak jistě víte,
přestěhovala jsem se z blogu lynxlynxanda [link]
Dá se to těžko pochopit, ale nešlo to jinak. Zkrátkane.
Ať už čtete tento článek na lynxlynxandě, nebo na Orange-fox je to tak. Smazat blog by byla hloupost. Co když se vrátím? Chci to jen vyzkoušet, a pak se rozhodnu. Zní to hloupě, ale pomalu by bude jedenáct a od té doby, doby před deseti měsíci, kdy jsem se rozhodla založit autorský blog, jsem se hodně změnila.
Možná jsem perfekcionalista.. asi ano. Jde mi o to mít blog co nejlepší, ale rozhodně ne o to přijít o stále čtenáře. Začít znovu je.. úžasný pocit. Ovšem bála jsem se přijít o vás. O čtenáře. Blogpost je jen pro registrované, a mám pocit, že kromě Mrs. Koki tam nikdo není...
A teď.. jiný blog na blog.cz. Proč ne?
A i kdybych se rozhodla definitivně se na Orange-foxpřestěhovat, starý blog si nesmažu. 
"Možná je to všechno úlet, a já se jednoho krásného dne probudím.."
Ajk, a nebo taky ne. 
Možná by vás zajímalo.. jak to bude s Ametystou. Mno.. vypadá to bledě. Buď bude mít svůj vlastní blog, bude jen na mém DA anebo.. anebo se vrátím, že?
Bože, proč to pořád říkám, to je tak převatné? ^-^
A  pak.. jestli se dostanu na Gympl, stejně na blog nebudu mít čas, tak co řešit? Jak dlouho mi asi Orange-fox vydrží? Bůhví..
K obrázku: Námořnický něcojako chibík. Možná se objeví v desingu.. možná budou prasata létat, že?
*Přemýšlím nad novým desingem. A téma? Námořnictví! 
*Docela se mi líbí názvy rubrik. (A vám?)
*Perlička: Tenhle blog byl založen už v červnu. Opustila jsem ho, a..
*Hodlám napsat článek na T.T.
*Plánuju maskota tohoto blogu.
PS: Miluju Futuramu! ♥
PPS: Ace of Base 4Ever!♥♥
PPPS: Miluju..ale to je tajné! ♥♥♥

Titulek článku je poviná položka

11. září 2010 v 19:52 | *Lynxa |  Články
anigif

Moc a málo. Víc a nic.
Totiž.. ahoj všichni. Možná.. ne, určitě tu budou změny.
Jak trapné, trapné o tom psát, že? Ale já musím. MUSÍM. Nevím proč.
Takových to článků [link] tu bylo v minulosti spousta. Nudných, bezduchých. Ne, nemůže za to blog. Já se prostě za těch deset měsícu změnila. Už tak nechci psát. Mám ty články nechat, a dělat, že se nic neděje?
Cuká mi v ruce. Zrušit blog »znovu založit »začít psát lépe. Mám?
Jak stupidní ptát se náhodného čtenáře. Ovšem, co zbívá. *♪♫ ♪* Mám to tutlat?

Mám spoustu nápadů. Nový bezva desing, a.. a a a a a. No a no. Já. Vše bude lepší. Ale já se bojím. Mám?

a..ehm. Možná bych vám měla říci o tomhle [link] nebudu lhát. Líbí se mi tam, ale táhne mě to sem.. Kam? Na blog..? Dávno bych ho zrušila, ale mám tu přátele. Bojím se mám?

Pokud si to rozmyslím, čekejte normální článek... Zbohem.

*Lynxa

ILUSTRACE SE KE ČLÁNKU ABSOLUTNĚ NEHODÍ.

Bing~Bang~Bong^^

4. září 2010 v 8:48 | *Lynxa |  Články
Bing~Bang~Bong^^
Aneb rychlé shrnutí dnešního dne...
Je druhého září. Probouzím se. Znáte to,
to vstávání o půl sedmé. To, když do sebe ve spěchu házíte snídani, pak se chvilku nakrucujete v nové "motorkářské bundě" a češete si svoje nerozčesatelné vlasy? Neznáte? Já bohužel ano.
Spěchám na zastávku,kde mi,jako naschvál právě ujíždí autobus. Stepuji. Když se to ocelové monstrum konečně uráčí přijet, a já do něj nastoupím, když si už konečně myslím, že mám klid, zastaví v koloně. V koloně dalších dvaceti autobusů, jenom kvůli tomu, že jeden autobus chtěl natankovat. Musela jsem to dojít (či spíše doběhnout!) Pěšky. Tramvaj jsem naštěstí chytla v pohodě. Školu jsem zaplaťpánbůh stihla včas. Řešili jsme nějaké třídnické záležitosti. Místo napsaných pravidel třídy nám učitel vyvěsil piktogramy, což se mi docela zamlouvá. Taky jsme měli hodinu AJ. Měli jsme vyprávět o prázdninách. Nikdo nikoho neposlouchal, já jsem si hrála s voo-doo panenkou, Filip a Lucka si kradli navzájem věci, ostatní si povídali.. ale vše potichu. Jako hodina angličtina za moc nestála.. co se dá dělat. Po obědě jsem šla z Val do KFC. Bohužel jsem si všimla, že zdražily twistra. No co jsem měla dělat.. zaplatila jsem o čtyři koruny navíc. Val navrhla, že bychom mohli jít do knihovny hrát wííčka.
Bohužel Val ztratila knížku, a kartu měla zablokovanou. Půjčily jsme si knížku a řešily nějaké detektivní případy. Pěkně nás naštvalo, když se knihovnice již potřetí zeptala"jestli opravdu musíme mluvit tak nahlas" tím myslela asi spíše Val..nasedla jsem na tramvaj a jela zpátky domů, zapnula počítač, kreslila si,a psala tenhle článek...
*NA ILUSTRACI "DEVIL" SE VZTAHUJÍ MÁ AUTORSKÁ PRÁVA.
a doufám, že se vám líbí^^ dala mi pořádně zabrat! Těď ji mám jako ID na DA [link]